Analgin z dimedrolom


Velmi intenzivní a rychlé zvýšení tělesné teploty po selhání konvenční antipyretik zahrnuje použití tzv politické směsi. Musí obsahovat analginum o difenhydramin, protože tyto léky vzájemně posilovat navzájem akci. Rovněž spojovány papaverin nebo ne-lázně, prokain (tolerováno).
Jak pomoci Difenhydramin teploty ydnalhyn?
Analgin je silný protizánětlivý prostředek s analgetické a antipyretické účinky. To se projeví okamžitě po intramuskulárním podání rychle vstřebává, má vysokou biologickou dostupnost.


Difenhydramin je antihistaminikum, který má silné sedativní aktivitu. Vytváří slabý protizánětlivý účinek.
Kombinace dvou léků dosahuje považován největší rychlé snížení tělesné teploty zvýšením jejich celkového výkonu. To znamená, že vstřikování aspirin dimedrolom umožňuje zadržet zánět a horečku do 15 minut po injekci.
Vezměte prosím na vědomí, že popisuje směs má kontraindikace (peptický vřed, diabetes, astma) a vedlejší účinky. Nejběžnější z nich - dehydratace v důsledku zvýšené pocení, takže po injekci měli vypít alespoň 200 ml čisté vody.

Použití aspirin dimedrolom
Typicky, tyto léky jsou používány jako injekčního roztoku, protože tato forma je pravděpodobné, že do krevního oběhu a dostat se na místa zánětu, ovlivňuje nervové receptory a snížit tělesnou teplotu.
V nepřítomnosti aspirin dimedrolom ampulí může vzít lék ve formě tabletyrovannom. Je důležité, aby podle pokynů přesně a dodržovat doporučení pro dávkování, v závislosti na tělesné hmotnosti, věku a na přítomnost chronických onemocnění, predispozicí k alergickým reakcím.

Dávka aspirin dimedrolom
Pokud se chystáte vzít antipyretickou směsi ve formě tablet, jeden aspirin dávka by měla být 100 mg, a dimedrol - 1 g drogy, což umožnilo pro denní příjem 250 mg a 3 g, resp..
Dimedrol koncentrace je obvykle 05%, alespoň o - 1%. Pro aspirin, postava 50%.
Chcete-li provést injekce by měla trvat 1 ml každého léčivého přípravku. Někdy povoleno zvýšení aspirinu - na 15-2mililitry
Je třeba poznamenat, že roztok pro injekci mohou také dovnitř když není možné injekce, ale v tomto případě se teplota sníží asi 2 krát pomalejší.

Stejně jako bodnutí analginum s dimedrolom?
Chcete-li odstranit teplo, které potřebujete:

  • Dial do stříkačky jako první analginum, a difenhydramin, protřepejte ji.

  • Pomalu představit řešení intramuskulárně.

  • Pokud je to nutné, opakujte postup, ale ne více než 1 time v 6 hodin.


  • Pro zvýšení účinku léků může být vaření lytickou složení směsi je popsáno níže.
    Analgin z dimedrolom a Nospanum
    Kombinace popsaný s antispazmodické léků sliby na posílení místního krevní oběh, cévy periferní expandovat a zvyšovat přenos tepla. To znamená, že dosáhl účinnosti protizánětlivé vlastnosti, jako je například aspirin a dimedrol.

    Jak antispazmodický lék užívaný Nospanum nebo papaverin. Ten jmenoval trochu víc, protože lépe tolerován.
    Dávkování pro injekce 1 ml aspirin a dimedrol, 2 ml Nospanum (papaverin).
    Analgin z difenhydraminu a novokain
    Považovat za směs se používá jen zřídka, protože prokain může způsobit alergickou reakci. Když jsou všechny tolerance součásti ve formě roztoku ve směsi v 1 ml stříkačka
    Novokain nezrychluje účinek lytického směsi, ale poskytuje rychlé analgezii a snižuje intenzitu zánětu.